Vytisknout
Zobrazení: 16539

 

phoca thumb l jp07 086Zpravodaj 09 2020 tanecni sezona krouzkyKlub je určen všem absolventům tanečních, nebo předtanečních, kteří chtějí pokračovat v učení a ve zdokonalování standartních, latinsko–amerických a moderních tanců, vystupovat s naučenými tanečními sestavami na plesech a zažít neobyčejnou legraci a dobrý kolektiv.

Klub se schází v sále Sportovního centra Hangár Valašské Meziříčí   http://sc-kasarna.webnode.cz/kontakt/

 TANEČNÍ KLUB LINIE

zahájení ve čtvrtek 10.9.2020 v 18.30 h - zápis( s sebou tréninkové oblečení a taneční obuv)

kroužek je určen pro všechny zájemce o standardní a latinskoamericeké tance

každý čtvrtek   18.30 - 20.30 hod.

Taneční páry se účastní soutěží Hobby Dance Svazu učitelů tance v tancích standardních, latinskoamerických nebo v kombinaci.

Tančí se tance : WALTZ, VALČÍK, TANGO, QUICKSTEP, POLKA, CHA-CHA, JIVE, SAMBA, RUMBA

Kurzovné 1000,-Kč/půlrok  můžete uhradit hotově na lekci oproti strvrzence nebo převodem na účet  č. 2901288100/2010, v.s. datum narození, do textu TK - jméno, příjmení

Kroužek je určen pro všechny zájemce, bez výběru. Pokud mají zájem mohou se zúčastnit soutěží. 

Milí tanečníci,

    Letos nás všechny nemile překvapila pandemie nemoci COVID-19. Z důvodu opatření kvůli koronaviru jsme byli nuceni kroužky přerušit. Běžně tancujeme do května, soutěžíme do června (do prázdnin žádná soutěž nekoná). I když se nám po Vás stýská, rozhodli jsme se kroužky pro tuto taneční sezónu ukončit. Kroužky otevřeme opět na podzim – sledujte www.tslinie.cz.

Uhrazené kurzovné 02-05/2020 může být použito na podzim nebo platbu vrátíme. V tom případě napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. číslo účtu a své jméno.

Přejeme Vám pevné nervy, hodně zdraví a zvládnutí hlavně školních povinností.

!!! Maturantům přejeme  úspěšné zakončení studia a štěstí u přijímacích zkoušek !!!

Těšíme se na taneční sezónu 2020/2021

 

 TANEČNÍ KLUB PRO MANŽELSKÉ A PŘÁTELSKÉ PÁRY  - absolventi kurzu pro dospělé

každou středu od 16.9.2020   v 19.00 hod.

Tančí se tance standardní a latinskoamerické.

Co na sebe - vzdušné tréninkové oblečení, taneční obuv.

Přilášky do kroužku Taneční studio Linie - na 1.výukové lekci v září, nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kurzovné 2.100,-Kč/půlrok  můžete uhradit hotově na lekci oproti strvrzence nebo převodem na účet  č. 2901288100/2010,  do textu MPTK jméno, příjmení