29 | 07 | 2021

Taneční studio LINIE ve Valašském Meziříčí tvoří lektoři společenského tance a společenské výchovy - Alena Dvorská, Helena a Tomáš Jarešovi.

Děti od 4 - 10 let vyučují ve 2 kroužcích "Malá LINIE", kde se naučí základní pohybové techniky.
Děti od 10 let vyučují ve 2 kroužčích D.C.C. taneční choreografie z videoclipů.

Dalším pokračováním je Taneční klub LINIE, pro absolventy předtaneční a tanečních kurzů, kde pokračují standardními a latinskoamerickými tanci.

Pro taneční nadšence z řad dospělých je otevřen Taneční klub manželských a přátelských párů.

Taneční studio LINIE provádí základní kurzy taneční společenské výchovy pro absolventy středních škol, kurzy předtaneční společenské výchovy pro žáky základních škol. Vyučuje žáky z Internátní školy pro sluchové postižené a v poslední řadě pořádá kurzy pro manželské a přátelské páry, kde mají možnost se, či zopakovat si základní kroky všech společenských tanců.

 

Na výchově dětí se podílejí v různém poměru subjekty : rodina, škola, společnost. A právě naší snahou je, aby společnost, která je dítěti velice blízká a od určitého věku logicky nejbližší, jelikož ji samo vyhledává, tvořily volnočasové aktivity dospívající mládeže - odborně vedené taneční tréninky. Myslíme tím tréninky, zaměřené na tanec moderní, standardní i latinskoamerický, doplněný řádnou pohybovou průpravou.

 Výsledkem naší práce  ve společenských tancích byla účast na soutěži Mistrovství ČR v plesových choreografiích v letech 2008, 2009, 2010, 2011 v Chrudimi.

V tancích a choreografiích D.C.C. jsme se účastnili soutěží DCC CUP v Chrasti u Chrudimi, Zlíně, Valašském Meziříčí, Mistrovství ČR DCC v Chotěboři a GRAND PRIX ČR 2011 v Mohelnici.

Sponzoři
Download
Kdo je přítomen?

Právě přítomno: 146 hostů a žádný člen