Taneční kurzy

Bez ostychu a s jistotou se naučíte pohybovat na parketu i ve společnosti. Naučíte se základy estetiky a etikety. Zasvětíme Vás do tajů společenského života a poznáte i nové kamarády.

Zažijete spousty neočekávaného I zábavného. Věříme, že první kroky v tanci ve Vás zanechají silné vzpomínky. Nehledejte opravdový život na sociálních sítích, přijďte ho prožít k nám.

Předtaneční

Kurz je určen pro žáky 8. a 9. ročníků základních škol.


Výuka probíhá v období leden - červen, v sedmi lekcích vyučovacích a jedné závěrečné.


Naučíte se tance WALTZ, VALČÍK, BLUES, CHA-CHA, JIVE, POLKA, MAZURKA a country tance. Výuka trvá od 18.00-19.45h.

Taneční

Kurz je určen pro studenty všech ročníků středních škol a odborných učilišť.


Výuka probíhá v období září - prosinec, v deseti lekcích a dvou závěrečných.


Naučíte se tance WALTZ, VALČÍK, TANGO, FOXTROT, BLUES, CHA-CHA, JIVE, POLKA, MAZURKA a country tance. Výuka trvá od 18.00-19.45h.

Taneční pro manželské a přátelské páry

Kurz je určen pro všechny ty, kteří si chtějí zopakovat kroky z tanečních, a také pro ty co chodili „za školu“ (za taneční).


Kurz probíhá v sedmi lekcích vyučovacích se závěrečným večírkem.


Naučíte se tance WALTZ, VALČÍK, TANGO, FOXTROT, BLUES, CHA-CHA, JIVE, POLKA, MAZURKA a country tance. Výuka trvá od 20.00-22.00h.

Časté dotazy

Jaké si vzít oblečení?

Taneční kurzy jsou událostí společenskou a to znamená společenské oblečení, které je nutné již na první lekci. V naší taneční škole počítáme s tím, že i hosté se na závěrečný ples dostaví ve společenském oděvu.

Oblečení - pánové

Tmavý oblek, košili s motýlkem nebo kravatou, boty na slabé podrážce, k nim tmavé ponožky odpovídající barvě bot. Rukavičky nejsou povinností, ale jsou velmi příjemné. A do čeho se obléci na slavnostní závěrečnou? Vezměte si bílou košili s černým motýlkem.

Oblečení - dámy

Na běžnou hodinu šaty se širší sukní, nebo sukni, halenku, silonky a lodičky na podpatku s tenkou podrážkou. Na slavnostní závěrečnou Kolonu si oblečte dlouhé bílé šaty.

Přihlášky předtaneční a taneční

Do škol přineseme na sekretariát přihlášky, do kterých se zapíšete a odevzdáte zpět na sekretariát. Až podle počtu přihlášených se rozdělí kurzy na optimální poměr dam a pánů, třídy zanecháváme pohromadě. Zpět do škol podáme informaci, který den mají třidy zahájení. Pokud jednotlivci nevyhovuje termín, který je určen pro celou třídu, může přijít na kurz v den, který mu tedy vyhovuje. Jestli víte ještě o někom, kdo chce chodit na kurzy a není zapsán do hromadné přihlášky ve třídě, ať přijde spolu se třídou na první lekci a do přihlášky se dopíše.

Přihlášky Manželské a přátelské páry

Příhlášku zašlete na info@tslinie.cz, jméno, příjmení, adresu a číslo telefonu, kde budete k zastižení

Kurzovné a platba

Kurzovné můžete uhradit hotově na první lekci, nebo převodem na účet (na první lekci obdržíte rozpis jednotlivých lekcí a číslo účtu). V kurzovném si hradíte výuku a vstup na závěrečnou.

COVID PRAVIDLA

COVID PRAVIDLA - Vstupem na lekci se zavazujete dodržet platná omezení pro taneční : 1) absolvování PCR testu v posledních 3 dnech; 2)absolvování POC antigenního testu v posledních 24 hodinách; 3) mít laboratorně potvrzené prodělání onemocnění covid-19, které není starší jak 180 dní; 4) mít alespoň 14 dní od aplikace druhé dávky u dvoudávkové vakcíny; 5)u jednodávkové vakcíny musí od očkování uplynout alespoň 14 dní. https://covid.gov.cz/situace/onemocneni-obecne-o-opatrenich/system-o-n-t-ockovani-prodelana-nemoc-test